Hakkımızda

1960 yılında ailemiz tarafından memleketimiz Muş'ta tuhafiye ve mefruşat sektöründe ilk ticari faaliyetimiz başlatılmıştır. 1980 yılında halı satışıda bünyemize dahil olup, 1995 yılından itibarende perakendeci olarak züccaciyeci sektörüne ilk adımımızı attık. Daha sonra küçük elektrikli ev aletlerinin Muş merkezli toptancılığına başladık ve 2003 yılından itibaren ILKADIM Grup olarak İstanbul'da ticaret merkezimizi kurduk. Tefal, Rowenta, Moulinex markalarının sahibi Groupe Seb firmasının Türkiye genel distribütörü olarak Türkiye genelinde ticari faliyet göstermekteyiz. 2009 ikinci yarısından itibarende kendimize ait Berf markası ile züccaciye sektörüne geniş ürün yelpazesi ile ilk adımımızı attık.

Şirketimiz, başta müşteri memnuniyeti olmak üzere, müşteri ve tüketicilerimizin var olan ve olabilecek ihtiyaçlarını, beklentilerini doğru tespit edip, sürekli olarak bunların karşılanmasına odaklanır ve memnuniyet sağlar.

Kurumsal

Gelişen Türkiye’mizde, teknolojiye ayak uyduran, profesyonel, deneyimli ve etik çalışma anlayışımız ile müşterilerimize kârlı yatırımlar sağlamak ve iş ortaklarımızla sağlıklı ve uzun vadeli ilişkiler geliştirmek.
2023 yılında, Türkiye’mizde, İlkadım Grup’un satın aldığı ve/veya lisansörlüğünü yaptığı markalarla Züccaciye ve Küçük Elektrikli Ev Aletleri sektöründe en başarılı ilk 3 oyuncusundan biri olmak.